HAKKIMIZDA

Hakkımızda bilmek istediğiniz Hersey.

Misyonumuz.

Vizebil olarak misyonumuz vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlamak,Zaman kaybınızı önlemek ,en güncel ve doğru bilgiyi siz değerli müşterilerimize sağlamaktır.

Vizyonumuz.

Turizm,dünyası standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hızmet veren,müşterilerimizin kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı bir Turizm danışmanlık firması olmak.

Neden Biz?.

Vizebil.com

HAKKIMIZDA

Vizebil Kimdir?

Vizebil, tüm dünya vize işlemlerinde alanında uzman, profesyonel bir danışmanlık firmasıdır.

Vizebil olarak görevimiz vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlamak, randevu tarihinizin alınmasını sağlamak,seyahat & sağlık sigortanızın yapılmasını sağlamak ve vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla tam ve doğru şekilde ilgili Konsolosluğun outsource ettiği aracı kuruma (VFS Global, İdata, Kosmos, BLS, Visalia Global ve TLS ) veya aracı kurumu olmayan Konsolosluğa doğrudan teslim etmektir.

 

Chrome

Hizmetlerimiz.

En iyi hizmet garantisi.
Why choose Us?

Amerika VizesiAlt Başlık İsteğe Bağlı.

Amerika Birleşik Devletleri Göçmen olmayan vize başvurularınızda; Amerika Birleşik Devletlerine geçici olarak iş veya turistik amaçlı seyahat eden kişilerin başvurularının tarafımızdan değerlendirildiğini belirtmek ister, başvuruların sadece randevu yoluyla kabul edildiğini hatırlatmak isteriz. Müracaatınızın sağlanmasında aşağıda ki hususlarda vize başvuru temsilcimizden yardım alabileceğinizi memnuniyetle ifade ederiz.

Why choose Us?

İngiltere VizesiAlt Başlık İsteğe Bağlı.

2005 yılından itibaren güvenlik gerekçesi ile Türkiye’de bulunan İngiltere Konsolosluğuna, şahsi vize başvurusu alınmamakta olup bahse konu vize başvuruları; Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile yapılmaktadır. Vizebil, ‘Vize Başvuru Merkezi’ yetkili müracaatçı iş birlikçilerinden olup İngiltere vize başvuru işlemlerini, güvenle ve profesyonellikle gerçekleştirmektedir.

Why choose Us?

Seyahat Sağlık PoliçesiAlt Başlık İsteğe Bağlı.

Avrupa Konseyinin vermiş olduğu karara istinaden; vize müracaatında bulunan her bir kişi 01 haziran 2004 den itibaren, müracaat esnasında Ferdi seyahat sağlık sigortası poliçesi ibraz etmek zorundadır. Ferdi seyahat sağlık sigortası bütün Schengen ülkelerini kapsamakla birlikte yurtdışında kalınacak sürenin tamamını da kapsamalıdır. Asgari limit tutarı 30.000 olmalıdır...

"KİŞİSEL VERİLERİNİZ KORUMA ALTINDADIR."